УМОВИ ДОСТАВКИ

Доставка по Україні:

Здійснюється поштовою службою ТОВ "Нова Пошта". Після надходження замовлення до нас на сайт, протягом 2-4 робочих днів ваше замовлення оформлюється і передається в службу доставки.
Як тільки Ваше замовлення оформлене, ви отримуєте повідомлення на пошту або на контактний номер телефону повідомлення, в якому можна переглянути подробиці замовлення і ТТН (трек-номер відстеження). Також ТТН та статус замовлення можна побачити у особистому кабінеті на нашому сайті.
Термін доставки з моменту передачі замовлення в службу доставки від 1-3 днів і залежить від віддаленості Вашого регіону від наших складів.

Доставка в інші країни:

(крім Росії та Білорусь)
Ми доставляємо наш товар абсолютно по всьому світу. Тільки після 100% передоплати на нашому сайті, наша команда обробляємо Ваше замовлення протягом 2-4 робочих днів і передає до служби доставки України АТ "УкрПошта"
Як тільки Ваше замовлення оформлено ви отримуєте повідомлення на пошту або на Ваш контактний номер телефону повідомлення, в якому можна переглянути подробиці замовлення та ТТН (трек номер відстеження). Також ТТН та статус замовлення можна побачити у особистому кабінеті на нашому сайті.
Терміни доставки з моменту передачі замовлення в службу доставки від 15-30 днів і залежить від віддаленості Вашого регіону від наших складів в Україні.

ВІДСТЕЖИТИ ВІДПРАВЛЕННЯ:


Відстежити посилку ви можете в особистому кабінеті на сайті або у додатку
"M5 School"

Ми гарантуємо 100% якість товару.
Якщо у Вас виникли проблеми із замовленням або ви хочете повернути товар, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами по одному з телефонів:

Україна: +380 (66) 535-25-05
Також можна скористатися онлайн чатом на нашому сайті або написати на email wondermakershop@gmail.com